• Що таке технологія сонячного модуля IBC?

  Порівняння компонентів Maysun IBC і звичайних компонентів за зовнішнім виглядом. Maysun досліджує технологію високопотужних сонячних панелей і нову технологію виробництва сонячної енергії лише для розробки більш ефективних сонячних панелей.

   

   

  Що таке технологія IBC?

  • Осередок IBC (Interdigized Back Contact) - це тип зворотного з'єднання з позитивними та негативними металевими електродами, розміщеними на поверхні освітленої комірки у вигляді роздвоєного пальця.
  • Структура сонячної батареї зі зворотним зв'язком, PN-перехід знаходиться в задній частині осередку, струм належить до двовимірної моделі передачі.
  • MWT та EWT також відносяться до сонячних елементів із зворотним зв'язком, але оскільки їх P-N перехід знаходиться на передній частині осередку, їх називають сонячними елементами із зворотним зв'язком спереду.
  Відображення зображень передньої та задньої частини компонентів Maysun IBC. Модулі Maysun IBC більше підходять для інтеграції фотоелектричних будівель. Як виробник сонячних панелей, Maysun solar має склади сонячних панелей в Європі, які можна швидко доставити в усі частини світу.

   

   

  Переваги технології IBC

  • Передня частина комірки не має екрануючої лінії, яка може усунути втрату тіньового струму від металевого електрода та максимально використати падаючі фотони. Порівняно зі звичайною сонячною батареєю струм короткого замикання може збільшитися приблизно на 7%.
  • Позитивний і негативний електроди знаходяться на задній панелі акумулятора, тому проблем із захистом мережі немає. Співвідношення сторін мережі можна відповідно розширити, щоб зменшити послідовний опір та покращити FF.
  • Пасивацію поверхні та структуру захоплення поверхні можна оптимізувати для зниження швидкості рекомбінації передньої поверхні та відображення поверхні, покращуючи VOC та JSC, оскільки передня частина не повинна враховувати такі фактори, як затінення лінії воріт та контакт металу.
  • Гарний зовнішній вигляд, особливо підходить для об'єднання фотоелектричних будівель з хорошими комерційними перспективами.
  Детальна схема технічної структури Maysun IBC. Maysun має сертифікати TUV, CE, SGS, IEC, NORD, MCS та інші.

   

   

   

   

  Блокова диаграма на технологията IBC

  Порівняння ефективності сонячних елементів Maysun IBC зі звичайними тенденціями ефективності сонячних елементів. Ефективність виробництва електроенергії модулів Maysun IBC становить 22.9%-25.8%, а ефективність виробництва електроенергії звичайних модулів становить 21.5%-23.2%
   
   
          

  Напрямок розвитку ефективності використання сонячних батарей IBC

  Компоненти Maysun IBC, робоча температура під час роботи, загальна температура дуже низька. Перевагою модуля Maysun IBC є те, що він має гарну електроенергію в спекотне літо.

   

   

   

    

   

  Низький температурний коефіцієнт

  Модулі IBC забезпечують хорошу потужність спекотним літом.