• Що таке технологія сонячних модулів з черепицею?

  Порівняння за зовнішнім виглядом комплектуючих з черепиці Maysun і звичайними компонентами. Компонування гонтів Maysun більш однорідне і красиве. Як виробник сонячних панелей, Maysun solar розробляє нові технології, які підходять для різних сценаріїв.

      

   

     

   

  Прекрасний вид

  • Інноваційна структура, склеювання при низьких температурах,
  • макет високої щільності.
  • Гарний зовнішній вигляд
  • Рівномірний макет, краща естетика.
  Принцип конструкції гонтів Maysun полягає в тому, що осередки гнучко з’єднуються струмопровідним клеєм, який замінює технологію зварювання. Технологія високотемпературного зварювання тепловий стрес викликає згинання листа батареї І мікротріщини, і розподіл напруги провідного клейового зв’язку — це все, що не тільки може адаптуватися до тонших кремнієвих пластин, щоб ефективно знизити витрати, але й мати менший ризик утворення тріщин.

   

    

  Принципи проектування модуля черепиці

  • Методи пайки обмежують розвиток клітинної технології та покращують якість модулів.
  • Клеї (включаючи провідні стрічки / плівки), які широко використовуються в електронній промисловості, були введені у фотоелектричну промисловість японськими компаніями з 2001 року.
  • Модуль з черепиці є першопрохідцем у використанні низькотемпературних клеїв у модулях з черепиці.
  Модуль Maysun з черепицею був підданий випробуванню на механічне навантаження при 8100 Па при кімнатній температурі. Порівняння до і після навантаження показало, що модуль Maysun з черепицею не мав мікротріщин, а потужність знизилася лише на <0.5%.

   

   

   

  Виняткові характеристики при механічному навантаженні

  Відсутність додаткових мікротріщин та зменшення потужності менше ніж на 0,5% після випробування при механічному навантаженні 8100 Па при кімнатній температурі.
  Порівнюється ефективність захисту від тіней гонтом Maysun і звичайного напівелементного модуля. Контрастуючи тіньові ділянки вертикальних тіней і горизонтальних тіней, компоненти Maysun з гонтом мають кращі характеристики захисту від тіней.

   

   

   

   

   

  Найкращий захист від тіні

  Компоненти Maysun з черепиці, робоча температура під час роботи в порівнянні зі звичайними комплектуючими. Робоча температура гонтів Maysun становить 42,3°C, а нормальна температура модуля 45°C. Модулі Maysun мають високу щільність конструкції та більшу вихідну потужність. Конструкція з гонтом забезпечує захист компонентів від тіні та низький робочий струм.

   

   

   

   

  Нижча робоча температура

  Компоненти Maysun з черепиці зелені та екологічно чисті. Компоненти Maysun з черепиці не містять фтору і містять низький вміст свинцю. Гонтовий компонент замінює 0,3 кг металевої стрічки з клеєм. Вміст свинцю в компонентах з черепиці Maysun знижено на 60%.

   

   

   

  Екологічність та екологічність