• Призначення німецького менеджера з маркетингу та продажів:

  Заплановане число: 5

  Зона відповідальності:

   

  1. Відповідає за організацію та управління продуктами інтеграції фотоелектричних систем та проектами інтеграції фотоелектричних систем, каналами збуту на ринку та регіональними продажами.
  2. Брати участь у розробці стратегій продажу, моделей продажів, цілей продажу, бюджетів продажів, конкретних планів продажів та моніторингу прогресу, а також планів просування корпоративних брендів.
  3. Відповідає за побудову маркетингових мереж, побудову добрих відносин з клієнтами, стратегічне планування ключових клієнтів та своєчасне розуміння енергетичної галузі.
  4. Збирайте ринкову інформацію та відповідні політичні тенденції в енергетичній галузі, коригуйте прогнози продажів та своєчасно надавайте зворотний зв'язок старшим та іншим відповідним секторам.
  5. Використовуйте результати дослідження ринку з точки зору продажів та попиту клієнтів, поради щодо асортименту продукції та проектування проекту тощо.

   

   

  Вимоги щодо відповідності вимогам:


  1. Ступінь бакалавра або вище в галузі електроніки, енергетичних систем та автоматизації, електричного та автоматичного управління енергією, мехатроніки, маркетингу або МВА.
  Понад 2-10 років досвіду роботи, більше 5 років досвіду продажу фотоелектричних виробів на ринку
  3. Бажано знання галузі фотоелектричної промисловості з професійним досвідом та досвідом продажів у електроенергетиці, електромережі, енергетиці та інших галузях, здатних формулювати стратегії продажів та створювати швидке розширення та охоплення ринку.
  4. Підтримуйте широкий спектр відносин із споживачами на ринку електроенергії, спілкуйтеся з видатними споживачами, глибоко розумійте їх психологію та розумійте їхні потреби.
  5. Ви можете самостійно проаналізувати систему відпускних цін, конкуренцію, політику та ринок
  6. Сильна координація та організаційна сила, а також високий професіоналізм та працьовитість.
  7. Розуміти знання про сонячні панелі, продукти вітроенергетики, акумулятори, інвертори, контролери зарядки та системи захисту, які підключені до мережі, але не до мережі.

All Posts
×