• Що таке напівелементна технологія сонячних модулів?

  Напівмодулетехнологія

  Що таке напівелектрична технологія сонячних модулів? Зовнішній вигляд напівкристального модуля відрізняється від модуля з повним чіпом. Maysun solar є виробником сонячних панелей і має склади сонячних панелей в Європі, які можна швидко доставити в усі частини Європи.

  Напівклітинна модульна технологія

  Кількість електричного струму , При використанні половинчастих елементів електричний струм (i), що проходить через кожну шину, зменшується вдвічі. Таким чином, сума внутрішніх втрат у модулі напіврозрізу становить 1/4 модуля повнорозмірної комірки.

  Що таке напівелектрична технологія сонячних модулів? Порівняння вхідної потужності між напівелементним модулем і модулем з повним елементом в умовах затінення. Продукція Maysun включає напівпровідникові сонячні панелі, двосторонні сонячні панелі, плиткові сонячні панелі, сонячні панелі IBC, монокристалічні сонячні панелі та полікристалічні сонячні панелі.

  Менша втрата тіні

  Тінь напівкомірки набагато краща за нормальний модуль за певних умов тіні.
  Що таке напівелектрична технологія сонячних модулів? Порівняння вихідної потужності напівчіпових і повнокристалічних модулів. Maysun Solar — виробник фотоелектричних панелей, який виробляє монокристалічні сонячні панелі та полікристалічні сонячні панелі.

  Переваги напівкоміркових Maysunsolar

  Що таке напівелектрична технологія сонячних модулів? Порівняння напівелементних модулів Maysun і стандартних напівелементних модулів. Maysun досліджує технологію високопотужних сонячних панелей і нову технологію виробництва сонячної енергії лише для розробки більш ефективних сонячних панелей.

  Напівклітинна технологія

  Тінь напівкомірки набагато краща за нормальний модуль за певних умов тіні.
  Робоча температура сонячних напівелементних модулів Maysun нижча, приблизно на 2 градуси нижче. Нові технології, які зараз застосовує Maysun, включають: напівзріз, двосторонній, подвійний скло, технологію плитки, Topcon N-тип, HJT N-тип, IBC тощо.

  Низька робоча температура

  Температура між Apple та Apple, виміряна в системі PV-досліджень та розробок у жовтні 2017 року, у модулі напівчерепини приблизно на 2 градуси нижче.
All Posts
×