9BB 158.75 PERC 144 cells Mono Слънчев панел

9BB 158.75 PERC 144 cells Mono Слънчев панел

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Потужність: 400 Вт 405 Вт 410 Вт 415 Вт 420 Вт
Розміри (Д × Ш × Т): 2008 × 1002 × 35 мм
Упаковка: 31 шт. На піддон, 726 шт./40 "штаб

1. Велика потужність, великі розміри, зменшують кроки та площу установки.
2. Кілька шин, менші пошкодження та тріщини при зварюванні та низький ризик утворення гарячих точок.
3. Технологія напівклітинної та зворотної пасивації, кращий температурний коефіцієнт, висока ефективність фотоелектричного перетворення.
4. Хороші показники генерування електроенергії при слабкому освітленні з 50% вихідною потужністю в умовах напівзатінення.
5. Низька вартість, підходить для використання великомасштабних фотоелектричних електростанцій, що економить витрати.
зв'яжіться з нами
зв'яжіться з нами
More Details

1. У модулі використовується загартоване скло товщиною 3,2 мм, яке має високу світлопроникність та низьке відбиття світла, що може значно збільшити загальну потужність модуля. 530 грам на кв. 158,75*79,375 мм розмір зварювання комірки, розміщення 6*24 шт. Дозволяє модулю мати більший розмір, зменшуючи кроки установки та використання кронштейнів, що дуже підходить для встановлення та використання наземних електростанцій та промислової та комерційної фотоелектричної енергії станцій.


 

2. Рама з алюмінієвого сплаву з високою точністю різання поєднується з фотоелектричним модулем. Відхилення розмірів у межах 0,3 мм гарантує хорошу структурну стійкість модуля та ефективно покращує стійкість модуля до вітру та снігу. Товщина оксидної плівки становить набагато вище вимог технічного стандарту для досягнення корозійної стійкості. Задня панель TPT з високою стійкістю до атмосферних впливів, витримує напругу та показники ізоляції більше 1500 В постійного струму, ефективно захищає компоненти від стабільної роботи в складних середовищах, таких як пісок, сольовий бризок та аміак. Розподільна коробка з трьома частинами, заповнена пластиком, має хороші показники тепловіддачі та оснащена високоточними високоякісними діодами для ефективного захисту компонентів від ефекту гарячої плити за умови затінення тіні. Наша сировина використовується добре, тому наші компоненти мають хорошу якість.3. Звичайний технологічний осередок розміром 158,75 мм із технологією багатоядерної шини та осередком PERC покращує ефективність роботи модуля та зменшує виробничі витрати. Стабільний та ефективний виробничий процес ефективно гарантує якість ваших модулів, що є основою безпечної та стабільної роботи фотоелектричних електростанцій. Цей модуль дуже підходить для використання інвестиційних фотоелектричних електростанцій.


 


4. Після проходження кількох перевірок EL, оглядів зовнішнього вигляду та IV випробувань потужності компоненти будуть упаковуватись поетапно. Вертикальна упаковка використовується для ефективного запобігання стискаючій напрузі на нижні компоненти під час складання та завантаження контейнерів та уникнення прихованих тріщин під час транспортування компонентів. Кожен компонент захищений паперовими кутами, щоб запобігти подряпинам на рамі. Пластмасова сталева обв’язка є міцною та довговічною, що забезпечує безпеку транспортування компонентів на великі відстані.

 

5. Нижче наведено специфікацію нашого батарейного модуля звичайного розміру 158,75 мм 144 осередки, ви можете натиснути посилання для завантаження в будь -який час.

Посилання для завантаження