5BB 300W-340W Poly-Слънчев панел

5BB 300W-340W Poly-Слънчев панел

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Мощност: 300W 310W 320W 330W 340W
Размери (Д × Ш × Д): 1956 × 992 × 35 мм
Максимално напрежение на системата: 1000 V / 1500 V
Опаковка: 31 бр./Палет, 816 бр./40HQ

1. 72 великорозмірних варіанти, придатні для використання великомасштабних фотоелектричних електростанцій.
2. Стабільна технологія полікристалічних клітин перевірена протягом тривалого часу, що сприяє широкомасштабному використанню.
3. Пройшов ретельний аміак CE TUV, розпилювач солі, пісок та інші випробування та сертифікати.
4. Найкраща продуктивність у високотемпературному середовищі, низька частота відмов.
5. Гарантія на виробництво електроенергії перевищує 97% у перший рік, більше 90% у 10 років, більше 80% у 25 років.
зв'яжіться з нами
зв'яжіться з нами
More Details

1. Використовуючи традиційну технологію полікристалічних кремнієвих елементів 5ВВ, упаковку розміром 157 мм та 158,75 мм, параметри осередку визначають параметри потужності модуля. Мідна стрічка з олов’яним покриттям шириною 1,0 мм зварюється послідовно, і зварювальне випробування має велику силу відшарування, без тріщин при віртуальному зварюванні, а модуль має хорошу генерацію електроенергії та надійність роботи. Проста і зріла технологія з полікристалічних кремнієвих елементів також може ефективно знизити витрати та знизити тиск витрат власників фотоелектричних електростанцій з високими витратами. Він підходить для оптимального розміщення 6*12 полікристалічних осередків у великомасштабних фотоелектричних електростанціях, зменшуючи витрати на встановлення клієнтів.


 

2. Модуль використовує EVA 370-390 г/м2, що є важливим фактором, що впливає на якість і термін служби фотоелектричних модулів. Параметри ламінування є найкращими параметрами даних для EVA. Після затвердіння ступінь зшивання EVA суворо контролюється на рівні 80 -95%. З ультрабілим загартованим склом з низьким вмістом заліза та двосторонньою фторвмісною платою TPT, випробування на міцність відшарування EVA та скляної панелі скла перевищує 60 Н/см, адаптуючись до різних суворих середовищ, таких як гаряче та холодне, та забезпечуючи термін старіння більше 25 років.


 

3. У виробництві модуля використовується екологічно чистий силікагель, алюмінієвий каркасний профіль 30 мм*30 мм, а ущільнювальний паз алюмінієвої рами заповнений силікагелем, а потім збирається рама. Розподільна коробка закріплена герметиком, а внутрішній контур коробки заповнений клеєм АВ для ізоляції та герметизації.Після того, як камера затвердіння відреагувала, затвердіння завершується, і сонячний модуль повністю ізольований від зовнішнього повітря і має ізоляційний ефект. Сонячна панель інкапсульована. Процес завершено, і водяна пара ізольована від попадання в фотоелектричний модуль, що призведе до виходу модуля з ладу та короткого замикання.


 

4. Після суворої перевірки зовнішнього вигляду, огляду EL, IV випробування, напруги ізоляції та інших випробувань кваліфіковану продукцію упаковують і складають на зберігання, щоб переконатися, що дерев’яні піддони, які використовуються для пакування, були фуміговані. Після завершення упаковки дерев’яні піддони складені та закріплені, готові до перевезення контейнерами.Тверда упаковка може забезпечити безпеку міжміських перевезень морем і сушею.

 

5. Нижче наведено технічні характеристики полікристалічних фотоелектричних модулів 72cells 5 основної сітки, які можна завантажити в будь -який час, натиснувши посилання.

Посилання для завантаження