210mm PERC 80Cells 385W-405W Mono сонячна панель 1

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Потужність: 385 Вт 390 Вт 395 Вт 400 Вт 405 Вт
Розміри (Д×Ш×Т): 1760×1098×30 мм
Максимальна напруга системи: 1000 В/1500 В
Упаковка: 36шт/палета, 962шт/40HQ

1. Розумний дизайн розміру компонентів, велика кількість упаковки, економія витрат на транспортування та встановлення.
2. Неруйнівне різання використовується для великогабаритних осередків для зменшення дефектів.
3. Технологія зварювання багатошинних дротів, менший опір, більш рівномірна щільність струму.
4. Конструкція з низьким рівнем гарячої точки зменшує ризик появи гарячих точок.
5. Високоякісна сировина забезпечує тривалий термін служби компонентів.
зв'яжіться з нами
More Details

1. Загартоване скло пройшло суворі випробування на стійкість до граду, ударостійкість та стійкість до навантаження, щоб забезпечити безпеку компонентів для зовнішнього використання.Висока світлопропускання дозволяє компонентам мати високу ефективність перетворення. Капсульований EVA пройшов анти-ультрафіолетові, анти-PID, антивологі та антивологі тести, зі ступенем зшивання 80%-90%, що ефективно гарантує адгезію різних матеріалів модуля і супер міцний зовнішній вигляд. атмосферостійкість. Розмір різання осередку 210*105 мм і розташування 5*16 шт роблять модулі нижчою робочою напругою, збільшують кількість модулів у кожній струні фотоелектричної системи та зменшують використання кабелів і паралельні втрати. Компактне розташування осередків дозволяє модулю мати більшу площу приймання світла та красивіший зовнішній вигляд.

 

 

2. Після випробування каркаса з алюмінієвого сплаву товщина оксидної плівки повинна досягати 15 мікрон або більше, а міцність повинна досягати 10 HW або більше, перш ніж вона буде схвалена для виробництва та використання, що ефективно гарантує стійкість до механічних навантажень. фотоелектричний модуль. Задня панель виготовлена ​​з високоміцного атмосферостійкого матеріалу TPT, який був ретельно відібраний TUV, і має хорошу стійкість до пропускання водяної пари та стійкість до стирання піску. Двокомпонентний ущільнювальний силікагель використовує відомий китайський бренд, щоб ефективно забезпечити структурну адгезію компонентів. Використовуйте розподільну коробку на 1500 В, заповнену клеєм, яка була ретельно проведена TUV, яка має швидке розсіювання тепла та низькі втрати.

3. Модуль використовує 12BB високоефективних монокристалічних елементів PERC, половина неруйнівного різання ефективно зменшує втрати виробництва, зменшує дефекти в процесі різання та забезпечує стабільну електричну продуктивність модуля. Кругла стрічка діаметром 0,35 мм ефективно збільшує заломлення світла на передній частині батареї, завдяки чому компонент має чудову вихідну потужність і менше загасання світла, менші втрати лінії та менший ризик гарячих точок. Завдяки оптимізації технології виробництва батареї та контролю за матеріалом ослаблення потужності, викликане феноменом PID, зведено до мінімуму.

 

4. Кожен компонент буде упакований після проходження стандартної перевірки EL та перевірки потужності. Прийняття найбільш розумного методу пакування на даний момент, з однією зовнішньою коробкою на кожні 36 одиниць компонентів, складеними вгору та вниз, щоб забезпечити безпеку та міцність транспортування, збільшити кількість пакувальних коробок та ефективно знизити вартість вантажу на ват компонентів. . Корпус коробки обгорнутий стретч-плівкою, щоб ефективно запобігти проблемі вогкості та цвілі під час транспортування компонентів на великі відстані.

 

 

 

5. Нижче наведено специфікацію великогабаритної батареї нашої компанії 210 мм і 80 елементів. Ви можете натиснути посилання для завантаження.

Посилання для завантаження

 

 

All Posts
×