210mm PERC 120 cells 390W-410W Mono сонячна панель

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Потужність: 390 Вт 395 Вт 400 Вт 405 Вт
Розміри (Д × Ш × Т): 1760 × 1098 × 30 мм
Максимальна напруга системи: 1500В
Упаковка: 37 шт./Піддон, 1053 шт./40HQ

1. Невеликі розміри та висока потужність, зручні для транспортування та встановлення.
2. Використання монокристалічної комірки великого розміру PERC 210 мм із зоною прийому світла високої щільності, що підвищує ефективність перетворення
3. Використання технології багатоядерної сітки має менший внутрішній опір та зменшує втрати.
4. Нижчий температурний коефіцієнт, більша вихідна потужність при тій же температурі.
зв'яжіться з нами
More Details

1. Компоненти використовують низький вміст заліза, високу світлопроникність, товщину 3,2 мм, загартоване та рельєфне загартоване скло, яке може ефективно протистояти граду, снігу, грозі та іншій негоді. В інкапсуляції скляної поверхні та задньої панелі модуля використовується висока проникність та висока відсікаюча EVA вагою 560 г/㎡, що ефективно покращує ізоляцію та опір тиску модуля, ефективність проти ПІД, стійкість до вологи а також тепло, вологість і стійкість до замерзання та інші особливі середовища, висока проникність та висока гранична EVA ефективно покращують ефективність перетворення та термін служби компонентів. Розмір комірки становить 210*70 мм, а розташування 5*24 шт має більш компактну передню схему модуля, що ефективно покращує ефективність перетворення модуля та зменшує витрати на підтримку установки.


2. Модуль використовує модель 6063T5, товщина оксидної плівки становить більше 15 мкм, а твердість - це рама з алюмінієвого сплаву більш ніж 10 ГВт, що ефективно покращує погодостійкість модуля та здатність протистояти сніговим та вітровим навантаженням. Компоненти використовують фторвмісну плату, сертифіковану TUV 1500V, та розподільну коробку із захистом класу захисту IP68, сертифіковану TUV 1500V, тому компоненти мають надзвичайно низьку швидкість пропускання водяної пари та надзвичайно високу стійкість до погодних умов в екстремальних погодних умовах.


3. Модуль використовує високоефективні монокристалічні осередки PERC з кількома шинами 10BB та круглу олов'яну паяну стрічку діаметром 0,35 мм, що ефективно збільшує заломлення світла на лицьовій стороні акумулятора, завдяки чому модуль має відмінна вихідна потужність і дуже низьке загасання, спричинене світлом.рівномірний колір поверхні та більш красивий зовнішній вигляд.

4. Кожні 37 сонячних панелей упаковані у зовнішню коробку, і кожен модуль відокремлений куточком для запобігання стиранню. П’ять пакувальних ременів використовуються всередині лотка, а 7 пластикових сталевих ременів використовуються для фіксації зовні, що ефективно захищає сонячну батарею панелі для далекого морського та наземного транспорту. Зовнішню коробку упаковки можна налаштувати відповідно до вимог замовника для адаптації до різних складних сценаріїв транспортування.

 

5. Нижче наведено специфікацію акумуляторної батареї нашої компанії величиною 210 мм, а докладні параметри можна завантажити, натиснувши посилання.

Посилання для завантаження

 

 

All Posts
×