182 mm PERC 144 cells 530W-550W сонячна панель

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Потужність: 530 Вт 535 Вт 540 Вт 545 Вт 550 Вт
Розміри (Д × Ш × Т): 2279 × 1134 × 35 мм
Максимальна напруга системи: 1000В
Упаковка: 31шт/піддон, 620шт/40HQ
1. Вища генерація електроенергії, більша площа прийому світла та більша ефективність перетворення.
2. Технологія 10 основних мереж, більша щільність збору електроенергії приносить більше генерування електроенергії.
3. Більш високий коефіцієнт посилення та менші втрати, відмінна низька продуктивність опромінення та низькі втрати тіні.
зв'яжіться з нами
More Details

1. Рельєфне загартоване скло з покриттям, що використовується на передній панелі модуля, зменшує відбивну здатність світла, а низький вміст заліза має вищу світлопроникність. Товщина скла 3,2 мм робить модуль кращим зовнішнім опором до екстремальних погодних умов. Передня інкапсуляція використовує високопроникну EVA, а задня інкапсуляція використовує високоякісну EVA. Вага квадратного метра становить понад 550 грам, що ефективно покращує зчеплення та опір напруги ізоляції компонентів. Розмір різання комірок 182*91 мм, розміщення 6*24 шт. Дозволяє компонентам мати більш компактне розташування та більшу ефективність перетворення.

2. Модульна рамка з алюмінієвого сплаву-модель 6063T6, товщина оксидної плівки-понад 14 мкм, а модуль використовує двосторонню композитну плату, що містить фтор, що містить напругу 1500 В постійного струму. Розподільна коробка використовує три діоди вище 30А, а рівень захисту вище IP68 після заповнення клеєм. Він має високу екологічну пристосованість та довговічність. Він пройшов випробування на стійкість до погодних умов, такі як піщаний пил, розпилення солі, газ аміаку, а також посилені випробування на механічне навантаження.

3. У модулі використовуються високоефективні монокристалічні комірки PERC великого розміру 182*182 мм, а кругла луджена мідна стрічка діаметром 0,32 мм збільшує заломлення світла на передній панелі модуля, завдяки чому модуль має чудову вихідну потужність , більш рівномірний колір і більш красивий зовнішній вигляд. Завдяки оновленню технології управління виробництвом клітин та контролю якості матеріалів ефективність PID та швидкість загасання потужності ефективно зменшуються.

 

4. Пакувальна коробка може бути налаштована відповідно до вимог замовника. В даний час прийнято вертикальне пакування, а компоненти розділені паперовими куточками, щоб запобігти зіткненню та тертю металу під час транспортування. Для кріплення всередині та зовні упаковки використовується декілька ременів із пластикової сталі, що робить компоненти безпечнішими під час морських і наземних перевезень на далекі відстані.

 

5. Нижче наведено специфікацію великого розміру акумуляторного модуля 182 мм 144 осередки нашої компанії, ви можете натиснути посилання для завантаження в будь-який час.

Посилання для завантаження

 

 

All Posts
×