182 mm PERC 120 cells 435W-455W сонячна панель

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Потужність: 435 Вт 440 Вт 445 Вт 450 Вт 455 Вт
Розміри (Д × Ш × Т): 1908 × 1134 × 35 мм
Максимальна напруга системи: 1500В
Упаковка: 31шт/піддон, 744шт/40HQ

1. Абсолютно нова клітинна технологія, висока вихідна потужність та ефективність модуля досягають 21,7%.
2. Вартість вирівнювання за кіловат-годину зменшується до 4,5%, а вартість системи-до 5,6%.
3. Комплексна технологія пом'якшення ослаблення LID/LeTID, яка може зменшити ослаблення на 50%.
4. Розумна конструкція компонування компонентів підвищує здатність проти PID та зменшує ризик виникнення гарячих точок.
зв'яжіться з нами
More Details

1. Скло з низьким вмістом заліза, що використовується на передній панелі модуля, має світлопропускання більше 92%, що ефективно покращує вихідну потужність. Передня інкапсульована EVA використовує високу проникність, а задня інкапсульована EVA використовує високу граничну продуктивність. і великі перепади температур. Розмір різання комірок 182*91 мм та розміщення 6*20 шт надають модулю компактну форму та високу потужність, що підходить для основного ринку встановлення в Європі.


2. Компоненти використовують рамку з анодованого алюмінієвого сплаву, товщину оксидної плівки 14 мкм або більше, двосторонню фторвмісну плату, стійку до погодних умов, три розподільні коробки, наповнені діодами, а довжину кабелю можна налаштувати відповідно до замовника вимоги. Використання високоякісних допоміжних матеріалів дозволяє компонентам успішно пройти випробування на стійкість до атмосферних впливів пилу TUV, розпилення солі, аміаку тощо та посилене випробування на механічне навантаження, щоб компоненти могли адаптуватися до різних умов установки.

3. Використання високоефективних монокристалічних осередків розміром 182 мм PERC дозволяє компонентам мати більшу потужність. Зварювання кількох круглих луджених мідних стрічок діаметром 0,35 мм робить внутрішній опір компонентів меншим, зменшує тепловіддачу та більш рівномірний колір і більш красивий зовнішній вигляд. Завдяки безперервному вдосконаленню та вдосконаленню технології виробництва та суворому контролю якості сировини, швидкість згасання потужності компонентів ефективно зменшується, а термін служби компонентів збільшується.

 

4. Компоненти в даний час упаковані у вертикальний ряд із зовнішньої коробки 31PCS, і між компонентами використовується захист паперового кутка, щоб уникнути зіткнення та тертя між рамками. Сім пластикових сталевих ременів використовуються для кріплення всередині та зовні упаковки для забезпечення безпеки компонентів під час морських і наземних перевезень на далекі відстані. Зовнішню коробку також можна налаштувати відповідно до вимог замовника, щоб у клієнтів був більший вибір.

 

5. Нижче наведено специфікацію великого розміру акумуляторного модуля 182 мм 120 осередків нашої компанії, ви можете натиснути посилання для завантаження в будь-який час.

Посилання для завантаження

 

 

All Posts
×