166 Shingling 408cells 470W-490W PV-модули

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Мощност: 470W 475W 480W 485W 490W
Размер (Д × Ш × Т): 2056*1140*35 мм
Максимално напрежение на системата: 1000 V / 1500 V
Опаковка: 31 бр./Палет, 682 бр./40HQ

1. Новий тип компоновки поверхні, компактне розташування комірок та гарний зовнішній вигляд.
2. Низькотемпературний процес склеювання, не потрібна зварювальна стрічка, що зменшує ризик зварювання тріщин.
3. Інтелектуальне та сучасне виробниче обладнання, чудовий контроль якості виробничого майданчика для забезпечення випуску високоякісних компонентів.
4. Повністю паралельна схема, низькі втрати потужності, невідповідність потужності екранування тіні та низький температурний коефіцієнт.
зв'яжіться з нами
More Details

1. Розумна конструкція за розмірами, великі розміри та висока потужність, що економить площу установки та вартість робочого часу на монтаж. 166*33,2 мм розмір осередку, щільність розташування клітин 12*34 клітин вища, потужність вище і ефективність виробництва вище. Використання загартованого скла з низьким вмістом заліза збільшує світлопропускання та зменшує відбивну здатність світла. Пакет модулів використовує високоякісну EVA, з чудовою продуктивністю проти PID, високою прозорістю та високою комбінацією відсічення, що покращує потужність, забезпечуючи при цьому довгострокову стійкість модуля до погодних умов.


 

2. Рама з алюмінієвого сплаву може ефективно захистити компонент від пошкоджень, спричинених ударом та навантаженням. Твердість профілю алюмінієвого сплаву та товщина оксидної плівки є важливими параметрами для довгострокової безпечної та стабільної роботи компонента. Продуктивність рами з алюмінієвого сплаву, яку ми використовуємо, є провідною в галузі. Високоякісна розподільна коробка є дуже важливим компонентом модуля, який гарантує, що системний струм протікає через обхідний діод, коли модуль затінений, зменшуючи ризик виникнення гарячих точок модуля. Двостороння пластина, що містить фтор, ефективно захищає компоненти протягом більш ніж 25 років експлуатації на відкритому повітрі.

 

 


3. Осередок використовує неруйнівний процес різання, який ефективно зменшує пошкодження країв під час процесу розрізання осередку, захищає кремнієвий PN-перехід від пошкоджень і має ідеальну електричну продуктивність. Процес ламінування клеєм не вимагає високої температури, що ефективно уникне ризику зварювання тріщин батареї. Кожна клітинка в кожному модулі пройшла декілька перевірок EL, щоб переконатися, що зовнішній вигляд модуля бездоганний, а також гарантує чудові електричні характеристики, які неможливо побачити візуально.
4. Кожен компонент пройшов численні перевірки дефектів зовнішнього вигляду, внутрішні випробування електричних характеристик та випробування на безпеку. Спосіб пакування, показаний на малюнку нижче, є найкращим способом пакування, який зазвичай використовується в промисловості в даний час, який ефективно захищає компоненти від тріщин та пошкоджень, спричинених стискаючою напругою. Обгортальна плівка поза упаковкою ефективно захищає водяну пару під час транспортування процесу.

 

5. Нижче наведено специфікацію нашого фотоелектричного модуля з черепицею з 408 елементів, який можна завантажити в будь -який час, натиснувши посилання.

Посилання для завантаження

 

 

All Posts
×