166 Shingling 340cells 390W-410W PV модули

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Потужність: 390 Вт 395 Вт 400 Вт 405 Вт 410 Вт
Розміри (Д × Ш × Т): 1719 * 1140 * 35 мм
Максимальна напруга системи: 1000В/1500В
Упаковка: 31 шт. На піддон, 806 шт./40 "штаб

1. Інноваційна структура, низькотемпературне склеювання, макет високої щільності, краща естетика.
2. Безпечний та надійний, без зварних тріщин, низька робоча температура, стійкість до високого тиску.
3. Вартість системи низька, ефективність компонентів висока, а вартість системи зменшується.
4. Низькі втрати затінення, повна паралельна схема забезпечує більш ефективну генерацію електроенергії.
зв'яжіться з нами
More Details

1. П'ятидільний 166*33,2 мм розмір осередків, розміщення комірок 10*34 шт. Надає модулю компактне розташування та розумний зовнішній вигляд, що дуже підходить для встановлення та використання проектів фотоелектричних електростанцій, інтегрованих у будівлі. Сонячні батареї з черепицею не потребують високотемпературного зварювання за допомогою зварювальної стрічки, щоб уникнути пошкодження сонячних елементів під час зварювання.Передня частина модуля без ліній сітки має розташування сонячних елементів високої щільності, що більш технологічно естетично. Технологію модуля з черепицею та клітинку HJT можна ідеально поєднати, і це найперспективніша технологія процесу в майбутньому фотоелектричних модулів.

 

 

2. Модуль з черепицею використовує раму з алюмінієвого сплаву 6063-Т6, яка має більш високу точність різання та більш міцну твердість, що ефективно гарантує стійкість конструкції модуля та може ефективно покращити стійкість модуля до вітрового та снігового навантаження. Усі пакувальні матеріали з черепичного модуля пройшли випробування на ізоляційну стійкість напруги 1500 В постійного струму в сертифікаті TUV, а також пройшли стандарт IEC за аміаком, піском, розпиленням солі, ПІД та іншими жорсткими екологічними випробуваннями. Повна конструкція паралельної схеми дозволяє уникнути використання більшої кількості діодів і зменшує вартість розподільної коробки.

 


3. Низькотемпературний процес склеювання, менше прихованих тріщин, менша відстань між ланцюгами, відсутність паяльної стрічки, менша вартість, менші втрати проводу та ефективне збільшення вихідної потужності. Після того, як комірки послідовно з'єднані в модулі, повністю паралельна схема може ефективно зменшити втрати адаптації тіньового екрану модуля. Модулі пройшли 100% перевірку EL та перевірку потужності, що ефективно гарантує якість модулів.
4. Після багаторазового огляду та перевірки внутрішніх дефектів кваліфікована продукція упаковується на зберігання.Вертикальна упаковка в даний час є найкращим способом упаковки, який ефективно гарантує мінімальне стискаюче навантаження на компоненти після укладання та зменшує ризик утворення тріщин під час транспортування. . Використовується багатошаровий гофрований папір і захист від кутів, а стрічки затягуються, щоб забезпечити безпеку міжміських наземних та морських перевезень компонентів.

 

5. Нижче наведено специфікацію нашого фотоелектричного модуля з черепицею з 340 осередків, який можна завантажити в будь -який час, натиснувши посилання.

Посилання для завантаження

 

 

All Posts
×