166 PERC 144 cells 430W-450W Mono Dubbel glass Слънчев панел

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Потужність: 430 Вт 435 Вт 440 Вт 445 Вт 450 Вт
Розміри (Д × Ш × Т): 2111 × 1046 × 30 мм
Максимальна напруга системи: 1000В/1500В
Упаковка: 36 шт./Піддон, 792 шт./40 "штаб

1. Технологія topcon типу N має вищу ефективність перетворення та меншу загасання.
2. Зменшити LCOE (вирівняні витрати на енергію), скоротити витрати BOS (баланс системи) та скоротити термін окупності.
3. Вища вихідна потужність двостороннього виробництва електроенергії.
4. Більш тривалий термін експлуатації на відкритому повітрі, 30-річна гарантія вихідної потужності.
зв'яжіться з нами
More Details

1. Двостороннє загартоване скло товщиною 2,0 мм збільшує здатність модуля виробляти електрику з обох сторін. Висока проникність і високий відсічний пакет POE вагою 530 грам на квадратний метр ефективно покращують адгезію компонентів, здатність витримувати напругу та ізоляцію, а також стійкість до погодних умов при високій температурі, високій вологості та великих перепадах температур . Розмір зварювання сонячних батарей 166*83 мм та розміщення 6*24 шт. Дозволяє модулям мати більшу потужність, а двостороннє генерування електроенергії більше підходить для встановлення та використання великомасштабних наземних електростанцій та промислових та комерційних систем покрівлі з цементу.

 

2. Рама з алюмінієвого сплаву має оксидну плівку товщиною 13 мкм або більше і твердістю 12 ГВт або більше, що ефективно підвищує ударостійкість та стійкість до атмосферних впливів подвійного скляного модуля. Двостороннє скло дозволяє модулю мати кращі показники герметичності та ефективно збільшити термін служби модуля. Трикомпонентна розподільна коробка, заповнена клеєм, пройшла випробування на стійку напругу постійного струму TUV1500V і має кращі показники тепловіддачі. Рівень захисту IP68 має більш безпечну гарантію використання. Довжину дроту можна налаштувати відповідно до вимог замовника, а клієнти мають більше вибір.

 

3. Використовуючи високоефективну двосторонню двосторонню генерацію електроенергії типу topcon з монокристалічною коміркою технології topcon, технологія постійно оновлюється та оновлюється, а ефективність перетворення постійно покращується, а виробничі витрати знижуються. Двосторонні компоненти виробництва електроенергії можуть збільшити вихідну потужність задньої частини на цементному, водному, піщаному та металевому грунті. Постійне вдосконалення бездоганного виробничого процесу зробить технологію двостороннього генерування електроенергії типу topcon популярним продуктом на майбутньому ринку модулів, з двосторонньою генерацією електроенергії до 30%, заощаджуючи більше кіловат-години системи витрати.

4. Компоненти упаковані у 36 ПК у вертикальному ряду, а куточки паперу використовуються для захисту між компонентами, щоб уникнути зіткнення та пошкодження між рамами. 5 пластикових сталевих ременів використовуються для кріплення внутрішньої сторони упаковки, а 7 пластикових сталевих ременів використовуються для кріплення зовні, щоб гарантувати, що компоненти не будуть пошкоджені під час морських і наземних перевезень на великі відстані. Зовнішню коробку також можна налаштувати відповідно до вимог замовника, щоб у клієнтів був більший вибір.

 

 

5. Нижче наведено технічні характеристики 166 -міліметрового акумуляторного модуля на 144 клітини нашої компанії звичайного розміру. Ви можете натиснути посилання, щоб завантажити його в будь -який час.

Посилання для завантаження

 

 

All Posts
×