166 PERC 144 cells 430W-450W сонячна панель

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Потужність: 430 Вт 435 Вт 440 Вт 445 Вт 450 Вт
Розміри (Д × Ш × Т): 2108 × 1048 × 35 мм
Максимальна напруга системи: 1000В/1500В
Упаковка: 31шт/піддон, 748шт/40HQ

1. Висока вартість, підходить для наземних електростанцій та великих промислових та комерційних проектів.
2. Різноманітні передові клітинні технології для підвищення потужності та ефективності модуля.
3. Видатні показники виробництва електроенергії на відкритому повітрі можуть збільшити прибуток.
4. Висока якість гарантує безпечну та стабільну роботу компонентів на відкритому повітрі протягом тривалого часу.
зв'яжіться з нами
More Details

1. Скло з низьким вмістом заліза має хорошу світлопроникність, скляне покриття зменшує відбиття світла, високопроникний пакет EVA на передній панелі має кращу світлопроникність, а високоякісний пакет EVA на задній панелі має кращі показники поглинання фотонів, ефективно покращуючи потужність компонентів . Вага EVA на квадратний метр становить понад 540 грам, що ефективно покращує атмосферну стійкість компонентів у різних суворих умовах. Зварювальний елемент розміром 166*83 мм, розмір 6*24 шт. Робить модуль хорошою вартістю і більше підходить для використання на великих наземних електростанціях.

 

2. Компоненти використовують анодовану раму з алюмінієвого сплаву 6063Т5 з чудовою товщиною оксидної плівки та твердістю профілю, що ефективно збільшує навантажувальну здатність на вулиці. Низький коефіцієнт передачі водяної пари двосторонній фторвмісний лист має чудову пристосованість до складних умов установки, таких як піщаний пил, сольовий бризок та аміак. Розподільна коробка, заповнена клеєм, використовує три діоди з номінальним струмом більше 20А, що значно перевищує основні стандартні вимоги. Довжину дроту можна регулювати відповідно до вимог замовника. Високоякісні допоміжні матеріали визначають, що наші компоненти мають більший термін служби на відкритому повітрі.

 

3. У високоефективній монокристалічній комірці використовується традиційний технологічний процес 166 мм PERC, а зрілий пакетний процес робить якість модуля більш стабільною та нижчою. Дев'ять круглих паяних стрічок з оловом діаметром 0,35 мм надають компонентам низький внутрішній опір і низьку тепловіддачу. Досконала технологія виробничого процесу робить 166 -міліметрові модулі королем ефективності витрат на сучасному ринку, заощаджуючи більше витрат на встановлення системи.

4. Компоненти звичайно упаковуються в єдину коробку з 31 шт., А між компонентами використовується захист паперового кута розміром 1 мм, щоб ефективно уникнути зносу рами. Упаковка кріпиться 5 внутрішніми та 7 зовнішніми пластиковими сталевими ременями для забезпечення безпеки транспортування по довжині. Пакувальну коробку також можна налаштувати відповідно до вимог замовника, щоб клієнти мали більший вибір і більше задоволеності.

 

5. Нижче наведено технічні характеристики 166 -міліметрового акумуляторного модуля на 144 клітини нашої компанії звичайного розміру. Ви можете натиснути посилання, щоб завантажити його в будь -який час.

Посилання для завантаження

 

 

All Posts
×