166 PERC 120cells 360W-380W Transparante PV-Модули на задната плоча

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Потужність: 360 Вт 365 Вт 370 Вт 375 Вт 380 Вт
Розміри (Д × Ш × Т): 1765 × 1048 × 30 мм
Максимальна напруга системи: 1500В
Упаковка: 37 шт./Піддон, 1047 шт./40 "штаб

1. Нова технологія прозорої задньої панелі, хоча і генерує потужність з обох сторін, має легкий зовнішній вигляд, що зручно для транспортування та встановлення.
2. Технологія двостороннього генерування електроенергії, більша вихідна потужність.
3. Ідеальне поєднання з технологією акумулятора типу topcon типу N, більш висока вартість.
4. Низький температурний коефіцієнт, менше виділення тепла та швидше відведення тепла.
зв'яжіться з нами
More Details

1. Використовуйте прозору задню пластину замість двостороннього скла, яке має двосторонню генерацію електроенергії, забезпечуючи при цьому товщину скла з переднім покриттям 3,2 мм і малу вагу компонента, що зручно для транспортування та встановлення. Пакет з високим коефіцієнтом пропускання та високим рівнем EVA може ефективно покращити світлопропускання та коефіцієнт поглинання. Зварювальний елемент розміром 166*83 мм, розмір 6*20 шт. Надає модулю легкий зовнішній вигляд, що дуже підходить для встановлення та використання промислових та комерційних систем покрівлі.

2. Рама з алюмінієвого сплаву має оксидну плівку товщиною 15 мкм і більше і твердістю 12HW або більше для ефективного підвищення стійкості модуля до атмосферних впливів. Прозора задня панель пройшла сертифікацію TUV та різні екологічні випробування, адаптуючись до більш складних умов установки. Розподільна коробка із трьома частинами, наповнена пластиком, пройшла випробування на стійку напругу постійного струму TUV1500V та оснащена трьома діодами вище 20 А. Він має хороші показники тепловіддачі та рівень захисту IP68 і гарантує безпечніше використання. Характеристики допоміжних матеріалів можуть бути налаштовані відповідно до вимог замовника, що дозволяє клієнтам мати більший вибір.

 

3. Використовуючи 166 мм монокристалічну клітинку Topcon з технологією N типу з рівномірним кольором з обох сторін, рівномірний колір з обох сторін є більш красивим, і він дуже підходить для установки на цементних підлогах, водяних поверхнях та гравійній підлозі. виграш на спині досягає 30%. Компоненти мають хороші показники при слабкому освітленні та мають вихідну потужність в умовах недостатнього освітлення, що ефективно знижує вартість електроенергії за кіловат-годину.

4. Компоненти упаковані у зовнішню коробку з 37 ПК, а зовнішню коробку також можна налаштувати відповідно до вимог замовника, щоб у клієнтів був більший вибір. Використовуйте папір для захисту кутів між компонентами, щоб уникнути зіткнення та тертя між рамками. Сім пластикових сталевих ременів використовуються для кріплення всередині та зовні упаковки для забезпечення безпеки компонентів під час морських і наземних перевезень на далекі відстані.

 

5. Нижче наведено специфікацію фотоелектричного модуля прозорої задньої панелі нашої компанії 166 мм 120 осередків, який можна завантажити в будь -який час, натиснувши посилання.

Посилання для завантаження

 

All Posts
×