166 PERC 120 Cells 350W-375W Mono Double Glass Слънчев панел

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Потужність: 360 Вт 365 Вт 370 Вт 375 Вт 380 Вт
Розміри (Д × Ш × Т): 1765 × 1048 × 30 мм
Максимальна напруга системи: 1500В
Упаковка: 37 шт. На піддон, 962 шт./40 "штаб

1. Технологія сітки з кількома шинами скорочує відстань провідності струму на тонкій сітці більш ніж на 50% і зменшує втрати внутрішнього опору акумулятора на 15%.
2. Двостороннє поглинання сонячної радіації, двостороння швидкість досягає 70%, що значно покращує еквівалентну потужність модуля.
3. Зовнішній вигляд невеликий, простий у встановленні та розроблений для сумісності з існуючими традиційними компонентами системи.
зв'яжіться з нами
More Details

1. На лицьовій і задній сторонах модуля використовується термоукріплене скло товщиною 2 мм, і гарантія роботи модуля становить 30 років. Новий пакет POE із матеріалу може ефективно покращити адгезію, напругу та ізоляцію подвійного скляного модуля та стійкість до атмосферних впливів у складних середовищах. Розмір зварювання сонячних батарей 166*83 мм та розміщення 6*20 штук роблять компоненти легкими у встановленні та транспортуванні, що більше підходить для встановлення невеликих побутових систем.

2. Рама з алюмінієвого сплаву має оксидну плівку товщиною 13 мкм або більше і твердістю 12 ГВт або більше, що ефективно підвищує ударостійкість та стійкість до атмосферних впливів подвійного скляного модуля. Двостороннє скло дозволяє модулю мати кращі показники герметичності та ефективно збільшити термін служби модуля. Трикомпонентна клеєна розподільна коробка оснащена трьома діодами вище 20А, які мають кращі показники тепловіддачі. Сертифікація витривалої напруги TUV 1500 В постійного струму та рівень захисту IP68 мають гарантію більш безпечного використання. Проводи та роз'єми можна налаштувати відповідно до вимог замовника, і клієнти мають більший вибір.

 

3. Використовуючи високоефективну двосторонню двосторонню генерацію електроенергії типу topcon з монокристалічною коміркою технології topcon, технологія постійно оновлюється та оновлюється, а ефективність перетворення постійно покращується, а виробничі витрати знижуються. Двосторонні компоненти виробництва електроенергії можуть збільшити вихідну потужність задньої частини на цементному, водному, піщаному та металевому грунті. Постійне вдосконалення бездоганного виробничого процесу зробить технологію двостороннього генерування електроенергії типу topcon популярним продуктом на майбутньому ринку модулів, з двосторонньою генерацією електроенергії до 30%, заощаджуючи більше кіловат-години системи витрати.

4. Пакувальну коробку можна налаштувати відповідно до вимог замовника, щоб у клієнтів був більший вибір. В даний час 37PCS використовується для вертикальної упаковки в одну зовнішню коробку, а компоненти розділені паперовими куточками, щоб запобігти зіткненню металу та тертю під час транспортування. Для кріплення всередині та зовні упаковки використовується декілька ременів із пластикової сталі, що робить компоненти безпечнішими під час морських і наземних перевезень на далекі відстані.

 

5. Нижче наведено специфікацію акумуляторного модуля нашої компанії 166 мм 120 осередків звичайного розміру, ви можете натиснути посилання для завантаження в будь -який час.

Посилання для завантаження

 

 

All Posts
×