166 PERC 120 Cells 350W-375W сонячна панель

166 PERC 120 Cells 350W-375W сонячна панель

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Потужність: 350 Вт 355 Вт 360 Вт 365 Вт 370 Вт 375 Вт
Розміри (Д × Ш × Т): 1765 × 1048 × 35 мм
Максимальна напруга системи: 1500В
Упаковка: 31шт/піддон, 884шт/40HQ

1. Зріла технологія, придатна для установки в складних умовах невеликої домашньої системи.
2. Постійне вдосконалення технології клітин безперервно знижує вартість компонентів.
3. Технологія напів-елементарного акумулятора ефективно зменшує невідповідність потужності після оклюзії тіні.
4. Стабільна якість компонентів, що ефективно гарантує переваги клієнта.
зв'яжіться з нами
зв'яжіться з нами
More Details

1. Загартоване скло з низьким вмістом заліза та високою проникністю, що ефективно покращує потужність модуля та зовнішній опір вітру, снігу та граду. Пакет з високою пропускною здатністю та високим рівнем EVA може ефективно покращити світлопроникність та коефіцієнт поглинання, а вага 560 грам на квадратний метр може ефективно покращити адгезію та ізоляційну здатність тиску компонентів. Зварювальний елемент розміром 166*83 мм, розмір 6*20 шт. Надає модулю розумний зовнішній вигляд, який більше підходить для встановлення та використання невеликих побутових фотоелектричних систем.

2. Профіль з алюмінієвого сплаву, конструкція зі скляної поверхні, силіконова переливна канавка, точний розмір рами, ідеальне поєднання та скло, ефективно підвищують водонепроникну здатність модуля на відкритому повітрі, товщину оксидної плівки 13 мкм або більше та твердість 12 ГВт або більш ефективно збільшують зовнішню поверхню стійкість модуля до атмосферних впливів. Композитна пластина, що містить фтор, пройшла екологічні випробування TUV, такі як пил, розпилення солі та аміак, щоб адаптуватися до більш складних умов установки. Трикомпонентна розподільна коробка, заповнена клеєм, пройшла випробування на стійку напругу постійного струму TUV1500V, а рівень захисту IP68 має гарантію більш безпечного використання. Характеристики допоміжних матеріалів можуть бути налаштовані відповідно до вимог замовника, що дозволяє клієнтам мати більший вибір.

3. Використовуючи звичайні високоефективні 166-міліметрові монокристалічні клітини з технологією PERC, технологія стає більш зрілою, а вартість партійної шкали нижчою. Дев’ять круглих луджених паяльних стрічок діаметром 0,35 мм ефективно заломлюють світло та збільшують вихідну потужність. Постійно вдосконалюйте та вдосконалюйте технологію виробництва, так що 166-міліметрові модулі стануть найбільш економічно ефективними продуктами на ринку, що заощаджує більше витрат на електроенергію.

4. Компоненти використовують одну зовнішню коробку 31PCS для вертикальної упаковки, а захист паперових куточків використовується між компонентами, щоб уникнути зіткнення та тертя між рамками. Сім пластикових сталевих ременів використовуються для кріплення всередині та зовні упаковки для забезпечення безпеки компонентів під час морських і наземних перевезень на далекі відстані. Зовнішню коробку також можна налаштувати відповідно до вимог замовника, щоб у клієнтів був більший вибір.

 

 

5. Нижче наведено специфікацію акумуляторного модуля нашої компанії 166 мм 120 осередків звичайного розміру, ви можете натиснути посилання для завантаження в будь -який час.

Посилання для завантаження