158,75 PERC 120 clles 320W-340W Transparent back Слънчев панел

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Мощност: 320W 325W 330W 335W 340W
Размери (Д × Ш × Д): 1684 × 1002 × 30 мм
Максимално напрежение на системата: 1000 V / 1500 V
Опаковка: 37 броя. / Палет, 1134 бр. / 40кв

1. Компоненти є легкими, а використання прозорої задньої панелі може знизити якість компонентів на 30%, тим самим зменшивши транспортні та монтажні витрати.
2. Високий коефіцієнт посилення, 5-30% приріст генерації електроенергії на спині.
3. Висока надійність. Він пройшов суворе УФ-випробування 500 кВт/год і повністю відповідає 25-річним вимогам використання модуля.
4. Повітропроникність, своєчасне вивільнення оцтової кислоти, що утворюється при розкладанні пакувальних матеріалів, ефективно зменшуючи концентрацію оцтової кислоти всередині компонентів.
5. Виробництво високої потужності, збільшення виробництва електроенергії на 0,8%, ніж у Шуанбо.
зв'яжіться з нами
More Details

1. Використовуючи двосторонні комірки типу TOPCon типу N, найвищий коефіцієнт конверсії комірок досягає 24,5%, модулі типу N не мають ризику LID, LeTID, високу надійність, високу двосторонню швидкість, високу ефективність, низьку температуру коефіцієнт і більший термін служби електроенергії, ніж у звичайних модулів. Виробництво електроенергії ззаду має приріст виробництва електроенергії 5-30% відповідно до умов землі,


 

Серія прозорих задніх листів-це прозорі фотоелектричні задні листи з багатошаровою структурою, із стійкою до гідролізу ПЕТ-плівкою як середнім шаром та плівкою з ПВФ, плівкою з ПВДФ або фторостійким покриттям, стійким до погодних умов. Продукт має високу світлопроникність і низьку смугу, пропускання діапазону хвиль 400 ~ 1100 нм ≥90%, має чудову ізоляцію та довговічну стійкість до погодних умов. Завдяки своїм перевагам у легкому та зручному процесі ламінування, його можна широко використовувати у фотоелектричних проектах наземних електростанцій та промислових та комерційних проектах.


 

3. Колір двосторонньої батареї був обраний для забезпечення рівномірності кольору передньої та задньої частин кожного модуля. Рівномірний колір з обох сторін красивіший. Він дуже підходить для встановлення на світловідбиваючому грунті. місце з хорошою відбивною здатністю може принести дуже хороші показники на задній панелі модуля.Ефект посилення генерації електроенергії. Прозорі компоненти задньої панелі мають хороший ефект генерації електроенергії при слабкому освітленні та мають вихідну потужність в умовах недостатнього освітлення, які виробляють більше електроенергії, ніж звичайні компоненти.


 

4. Після того, як компоненти будуть повністю перевірені та перевірені у кількох ланках, вони упаковуються та зберігаються на складі, а кілька пакувальних пасів всередині та зовні міцно фіксуються, щоб запобігти нахилу та пошкодження під час транспортування.

 

5. Нижче наведено специфікацію фотоелектричного модуля прозорої задньої панелі 158,75 мм 120 осередків, який можна завантажити в будь -який час, натиснувши посилання.

Посилання для завантаження

 

 

 

All Posts
×