158,75 PERC 120 cells 320W-340W mono double glass Слънчев панел

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Мощност: 320W 325W 330W 335W 340W
Размери (Д × Ш × Д): 1684 × 1002 × 30 мм
Максимално напрежение на системата: 1000 V / 1500 V
Опаковка: 37 броя. / Палет, 1134 бр. / 40кв

1. Висока мощност, отлично представяне при слаба светлина, нисък риск от горещи точки, по -добра настройка на температурата.
2. Повече гуми, по -малко счупване и скъсване.
3. Половин-клетъчна технология и технология за обратна пасивация, отлична ефективност на фотоелектричното преобразуване.
4. Отлично представяне при слаба светлина, дори и да е наполовина блокирано, цялата изходна мощност е p
зв'яжіться з нами
More Details

1. Двошарове загартоване скло товщиною 2,0 мм, пакет POE, ефективно збільшує здатність модуля до водяної пари та надзвичайно стійкий до атмосферних впливів на вулиці. скляний модуль. 10%-20%, що створює більший дохід від виробництва електроенергії. Оснащений двосторонньою батареєю типу N, без ризику ПІД-регулятора, меншим загасанням потужності, відмінною вихідною потужністю при слабкому освітленні, тривалим терміном служби та 30-річною гарантією на живлення.


 

2. Зріла та стабільна версія, невеликого розміру, уникаючи надмірної ваги подвійних скляних модулів та незручного транспортування та встановлення. Розподільна коробка, заповнена трьома частинами, нагрівається швидше. Вона використовує три діоди струму 20А для ефективного запобігання впливу гарячих точок, викликаних тінню модуля. Водонепроникний та пилозахищений рівень IP68 робить роботу модуля більш стабільною та безпечною. Високоточна і міцна рама з алюмінієвого сплаву ефективно захищає подвійні складові складові від пошкоджень та тріщин осередків, спричинених зовнішнім ударом і навантаженням.


 

3. Технологія зварювання з кількома збірними шинами та технологія різання напівстружків може ефективно зменшити зварювальні тріщини акумулятора, зменшити втрати в контурі, зменшити нагрівання компонентів та уповільнити загасання потужності. Використовуючи високоефективні монокристалічні осередки 158 мм двосторонньої генерації електроенергії типу N, ця технологія є зрілою та стабільною. Після тривалої перевірки ринку масове виробництво має недорогі переваги, що може заощадити більше витрат на встановлення системи.


 

4. Кілька повних перевірок дефектів EL, 100% перевірка зовнішніх дефектів та зберігання після випробування потужності кваліфіковано для забезпечення якості кожного компонента, щоб вам та вашим клієнтам було легше. Суворі вимоги до упаковки та тверда упаковка кожного піддону дають гарантію безпеки для далеких перевезень за кордоном.

 

5. Нижче наведено специфікацію фотоелектричних модулів двостороннього двостороннього генерування електроенергії 158,75 мм 120 осередків, які можна завантажити в будь-який час, натиснувши посилання.

Посилання для завантаження

 

 

 

All Posts
×