158.75 PERC 120 cells 320W-340W Mono Black Слънчев панел

0.26-0.3USD/W FOB Shanghai
Мощност: 320W 325W 330W 335W 340W
Размери (Д × Ш × Д): 1684 × 1002 × 30 мм
Максимално напрежение на системата: 1000 V / 1500 V
Опаковка: 37 броя. / Палет, 1134 бр. / 40кв

1. Монокристалічна високоефективна технологія Perc, ефективність перетворення понад 20%.
2. Гарний чорний візуальний вигляд добре відповідає навколишньому середовищу.
3. Версія напівклітинної технології 9BB 120cells, що зменшує ризик виникнення гарячих точок.
4. Технологія круглої стрічки Multi-Bus Bar (MBB) збільшує поточні можливості збору даних.
5. Повна сертифікація IEC та відмінні показники проти PID.
зв'яжіться з нами
More Details

1. Використовуючи високоефективну монокристалічну технологію, 9 основних ліній сітки 158,75 мм, ефективність досягає 23%. Зварювальна стрічка з круглою основною сіткою має діаметр 0,35*0,35 мм, що зменшує затінення сонця та підвищує ефективність виробництва електроенергії. Більше основних мереж також збільшують здатність збирати струм. Сітка з кількома шинами чинить опір розтріскуванню, а розподіл напружень є більш рівномірним, з незначними тріщинами або осколками, і не впливає на вироблення електроенергії, з більшою надійністю. Розширений процес напівкомірок зменшує вдвічі вихідний струм, щоб зменшити утворення гарячих точок, і генерує енергію під тінню. Вплив на ефективність зведений до мінімуму. Технологія напівчипа збільшує вихідну потужність на 2-3% від генерації електроенергії.


 

2. Концепція повністю чорного дизайну, що враховує естетику, завдяки обробці чорного кольору акумулятора та модуля, забезпечує гарне та всеосяжне відчуття чорного кольору, а більш тонка сітка акумулятора робить зовнішній вигляд модуля більш послідовним та скоординованим . Відмінні показники при слабкому освітленні та гарний чорний колір присвячені інтеграції покрівельних розподілених фотоелектричних та фотоелектричних будівель BIPV у помірній зоні північної півкулі, фригідній зоні, Західній та Північній Європі.


 

3. Процес упаковки модулів приймає високоефективну EVA 520-560 г/м², адаптується до різних суворих умов, відповідає посиленій спільній панелі KPF, встановлює 1500В 20А після ламінування та охолодження, рівень захисту IP67-IP68 та оснащений MC4 Швидкоз'ємна розподільна коробка, автоматична прецизійна машина для складання рами, герметик для точної стикування рами може повністю герметизувати напівфабрикат стаціонарного телефону та суворо контролювати точку контролю якості фотоелектричного модуля. Зварювальна натяг крива IV IV Ступінь зшивання EVA Випробування на міцність відшарування Алюмінієве ущільнення рами, герметизація розподільної коробки, опір високої напруги та інші випробування для забезпечення якості компонентів, електричних характеристик та терміну служби. Термін служби більше 25 років


 

4. Після перевірки натягу зварювання, кривої EL IV, ступеня зшивання EVA, випробування відшарування, герметизації алюмінієвої рами, герметизації розподільної коробки, опору високої напруги тощо, відповідають вимогам якості та виходять у море. Забезпечте якість та електричні характеристики компонентів та термін служби понад 25 років.

 

5. Нижче наведено специфікацію 158 120-клітинних монокристалічних фотоелектричних модулів з чорними напів-осередками, які можна завантажити в будь-який час, натиснувши посилання.

Посилання для завантаження

 

 

 

All Posts
×