Section image

158,75 mm IBC 60 clles 375W 385W monochroom Слънчев панел

Мощност: 335W 340W 345W 350W 355W
Размери (Д × Ш × Д): 1685 × 1004 × 35 мм
Максимално напрежение на системата: 1000 V / 1500 V
Опаковка: 31шт/палет 910шт/40ч

1. Абсолютно нова технологія акумулятора, повністю чорний дизайн, підходить для конкретних сценаріїв установки.
2. Конструкція без сітки на передній панелі ефективно збільшує зону прийому світла та покращує вихідну потужність.
3. Передова технологія комірки має високу ефективність перетворення, що ефективно покращує вихідну потужність модуля.
4. Лінії сітки акумулятора знаходяться на зворотному боці, зменшуючи відстань ланцюга та зменшуючи послідовний опір.
зв'яжіться з нами
зв'яжіться з нами
More Details

1. Найважливішою особливістю сонячних батарей IBC є те, що PN -перехід і металеві контакти знаходяться на задній панелі сонячної батареї. Передня поверхня повністю уникає екранування електрода з металевої сітки в поєднанні з пірамідальною замшевою структурою на передній поверхні. Світлоуловлювач, що складається з шару проти відбивання. Структура може максимально використовувати падаюче світло, зменшувати оптичні втрати та мати більший струм короткого замикання. У той же час оптимізований електрод з металевої сітки використовується на задній панелі для зменшення послідовного опору. Зазвичай на лицьовій поверхні використовується двошарова плівка SiNx/SiOx, яка не тільки має ефект відбиття, але також має хороший ефект пасивації на поверхні замшевого кремнію. В даний час акумулятор IBC - це акумулятор з найскладнішим процесом і найскладнішою конструкцією серед комерційних кристалічних батарей з кремнію. Використання технології HBC у поєднанні з технологіями IBC та HJT може ще більше покращити ефективність роботи акумулятора. У 2017 році вона досягла світового рекорду ефективності 26,6%.


 


2. Порівняно з традиційними сонячними батареями, технологічний процес клітин IBC набагато складніший. Ключовим питанням процесу роботи акумулятора IBC є те, як підготувати ділянки P та N, розташовані на міжцифрових інтервалах на задній панелі батареї, та сформувати на них металізовані контакти та лінії затвора відповідно. Що стосується дифузії, то в даний час найбільш поширеним методом є дифузія з печі. Звичайним сонячним батареям потрібно лише утворити зону дифузії N-типу на підкладці типу P, тоді як клітина IBC має як дифузію фосфору для утворення задньої N зони (BSF), так і дифузію бору для утворення PN-переходу. тип легування проводиться на дні.
3. Що стосується електроенергії, то порівняно зі звичайними акумуляторами на продуктивність акумуляторів IBC більше впливає передня поверхня, оскільки більшість фотоелектричних носіїв генеруються на падаючій поверхні, і ці носії повинні витікати з передньої поверхні Тому контактні електроди вимагають кращої пасивації поверхні, щоб зменшити рекомбінацію носія. Для того, щоб зменшити рекомбінацію носіїв, необхідно пасивувати поверхню акумулятора. Найчастіше використовується хімічна пасивація - пасивація водню.Наприклад, зв'язок Н у плівці SiNx надходить у кремній під дією тепла, нейтралізує звисаючі зв'язки на поверхні та пасивує дефекти. Пасивація поля-це використання фіксованих позитивних або негативних зарядів у плівці для екранування носіїв меншості. Наприклад, позитивно заряджена плівка SiNx притягне негативно заряджені електрони до межі поділу. У кремнії N-типу це є дірка, позитивний заряд у плівці має відштовхувальну дію на отвір, тим самим запобігаючи дірці досягти поверхні та повторної комбінації. Тому позитивно заряджені плівки, такі як SiNx, більш придатні для пасивування передньої поверхні кремнію N-типу клітин IBC. Що стосується задньої поверхні акумулятора, оскільки одночасно є дві дифузії Р і N, ідеальна пасиваційна плівка може одночасно пасивувати і дифузійні інтерфейси Р і N. Діоксид кремнію - ідеальний вибір. Якщо відсоток випромінювача/P+ кремнію на задній панелі великий, негативно заряджені плівки, такі як AlOx, також є хорошим вибором.
4. Однією з основних технологій батареї IBC є конструкція її заднього електрода, оскільки вона не тільки впливає на продуктивність акумулятора, але і безпосередньо визначає процес виготовлення компонента IBC. Відповідно до різних конструкцій електродів, батареї IBC включають три основні типи. Немає акумуляторної шини IBC. Його характеристика полягає в тому, що на зворотному боці надруковано лише тонкі лінії сітки без друку ізоляційного клею та основної сітки. Порівняно з батареєю IBC типу основної сітки процес підготовки простіший, а вартість нижча. Однак цей тип акумуляторної батареї IBC потребує спеціального обладнання для виробництва компонентів і має вищі вимоги до точності, що призводить до збільшення витрат на компоненти. Чотири основні мережеві батареї IBC. Він характеризується використанням традиційних методів зварювання для виготовлення компонентів, невисокими вимогами до точності, відсутністю необхідності в спеціальному обладнанні та сильною застосовністю. Проте, ізоляційний клей та основну сітку потрібно надрукувати в процесі підготовки акумулятора, а процес роботи з батареєю є досить складним. Точкове з'єднання типу IBC акумулятор. Його характеристика полягає в тому, що немає необхідності друкувати ізоляційний клей, основна і тонка сітки друкуються одночасно, а процес роботи від акумулятора простий; коли компоненти виготовляються, металева фольга використовується для з'єднання комірок, а вимоги точності нижче, ніж у магістральної сітки.

 

5. Нижче наведено технічні характеристики наших компонентів IBC 375W ~ 385W. Ви можете натиснути посилання для завантаження в будь -який час.

Посилання для завантаження